Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW MODUŁY DODATKOWE
ostatnia migracja danych: 1 godz. 12 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 5 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Studium Wychowania Fizycznego, Samorząd Studentów UKSW oraz Klub Uczelniany AZS UKSW serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w V Turnieju Sportowym UKSW.

Studium Wychowania Fizycznego, Samorząd Studentów UKSW oraz Klub Uczelniany AZS UKSW serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w V Turnieju Sportowym UKSW.

Turniej przeprowadzony będzie w następujących dyscyplinach sportowych:

  • Piłka nożna,
  • Piłka siatkowa,
  • Piłka koszykowa,
  • Wspinaczka,
  • Biegi przełajowe,
  • Pływanie.

Turniej odbędzie się w dniach 16 - 20 maja 2016 r.

Zgłoszenia do udziału w V TS 2016 następują w oparciu o elektroniczny system zgłoszeń (formularz dostępny na oficjalnej stronie internetowej TS UKSW pod adresem: www.turniej.uksw.edu.pl w zakładce "rejestracja").

Dalsze informacje odnośnie turnieju będą przekazane po upływie terminu składania zgłoszeń.

W Turnieju mogą wziąć udział również pracownicy UKSW.

ZAPRASZAMY!!!

Spotkanie "Negocjacje i mediacje"

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu-wykładzie pt. "Negocjacje/mediacje", który poprowadzi ekspert z firmy Provident Polska SA.
Będzie to ostatnia w tym roku akademickim szansa poszerzenia swojej wiedzy i poznania praktycznych rozwiązań trudnej sztuki negocjacji!
Wykład z elementami praktycznymi odbędzie się w środę, 20 kwietnia, o godzinie 15.30 na kampusie Dewajtis.

Kontakt/zapisy:

Wyślij zgłoszenie na adres: biurokarier@uksw.edu.pl
W temacie wpisz : negocjacje

W treści maila podaj:

imię, nazwisko,
kierunek i rok studiów,
nr telefonu

Liczba miejsc ograniczona!
Po spotkaniu będą wydane certyfikaty.

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza wszystkich studentów i absolwentów UKSW na BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM. Pomagamy m.in. w określeniu predyspozycji zawodowych, mocnych stron i obszarów do wzmocnienia, wyznaczaniu celów w rozwoju zawodowym i osobistym, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i efektywnym poszukiwania pracy. Więcej o naszej ofercie na: www.szkolenia.uksw.edu.pl i pod adresem s.gasiorowska@uksw.edu.pl

Komunikat dla studentów ostatniego roku studiów

Studencie, przy okazji składania w Biurze Karier podpisu na obiegówce weź ze sobą wygenerowany z USOSweb-a (dostępny w zakładce "Moduły dodatkowe"), wydrukowany i własnoręcznie podpisany formularz zgody/braku zgody na udział w badaniu dot. monitorowania karier zawodowych. Złożenie tego dokumentu w Biurze Karier jest obowiązkowe.

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki studentów UKSW zmianie ulegają indywidualne numery rachunków, na które należy wnosić opłaty edukacyjne.

Docelowo dotychczasowe rachunki prowadzone przez mBank zostaną zamknięte.

Po podpisaniu aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia opłaty edukacyjne należy wnosić na nowy indywidualny rachunek w BZ WBK.

Poczta Studencka

Uniwersytet udostępnił swoim studentom możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie student.uksw.edu.pl. Aby założyć konto należy po zalogowaniu do USOSweb przejść do modułu Poczta Studencka w Modułach dodatkowych. Każdy student może założyć jednen adres. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Migracja

Migracja danych odbywa się o następujących porach:
Poniedziałek - Niedziela : 0:00 - 0:30, 10:00 - 10:30 i 16:00 - 16:30