Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW MODUŁY DODATKOWE
ostatnia migracja danych: 1 godz. 13 min. temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 36 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki studentów UKSW zmianie ulegają indywidualne numery rachunków, na które należy wnosić opłaty edukacyjne.

Docelowo dotychczasowe rachunki prowadzone przez mBank zostaną zamknięte.

Po podpisaniu aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia opłaty edukacyjne należy wnosić na nowy indywidualny rachunek w BZ WBK.

Szanowni Państwo

w dniach 22.07.2015 r. od godziny 15:30 do 24.07.2015 r. (środa, czwartek, piątek) planujemy przeprowadzić aktualizację systemu USOS do wersji 6.0.2. W związku z tym w tych dniach USOS oraz serwisy USOSweb, APD, SRS, Katalog ECTS zostaną wyłączone dla użytkowników.

Z poważaniem Zespół CSI

Komunikat dla osób zamierzających podjąć studia II stopnia na UKSW

Przypominamy, że osoby, które chcą podjąć studia II stopnia na UKSW (zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne), przystępują do rekrutacji poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów UKSW (IRK).

Komunikat dla studentów ostatniego roku studiów

Studencie, przy okazji składania w Biurze Karier podpisu na obiegówce weź ze sobą wygenerowany z USOSweb-a (dostępny w zakładce "Moduły dodatkowe"), wydrukowany i własnoręcznie podpisany formularz zgody/braku zgody na udział w badaniu dot. monitorowania karier zawodowych. Złożenie tego dokumentu w Biurze Karier jest obowiązkowe.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

studenci II - VI roku: od 12 maja do 29 maja 2015 r.
osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2015/2016, bądź przeniosą się z innej Uczelni: od 14 lipca do 31 lipca 2015

WSZYSCY OBOWIĄZKOWO SKŁADAJĄ KOMPLET DOKUMENTÓW O DOCHODACH ZA ROK 2014 (wykaz dokumentów i wniosek do pobrania znajduje się na stronie: www.dpm.uksw.edu.pl)
WNIOSKI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DZIALE POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW ul. Wójcickiego 1/3 w godzinach przyjmowania studentów

Erasmus+ 2015/2016: Rekrutacja uzupełniająca na realizację części studiów za granicą

Uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb studenci i doktoranci niektórych wydziałów i instytutów mogą już składać wnioski na realizację części studiów w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016. Szczegółowych informacji nt. terminów rekrutacji oraz procedury rekrutacyjnej należy szukać na stronach wydziałowych oraz/lub instytutowych.

Etapy rekrutacji:

  • I etap: rejestracja w systemie USOSweb Uwaga! Wszystkie osoby, które złożą wniosek, przystępują do kolejnych etapów rekrutacji.
  • II etap: egzaminy językowe w Studium Języków Obcych Szczegółowe terminy ogłaszane są na stronie SJO
  • III etap: zależnie od wydziału/instytutu - informacje na stronach wydziałowych/instytutowych
Więcej informacji pod linkiem: www.dmw.uksw.edu.pl

Studencie, sprawdź terminy rekrutacji już dziś!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów!

Poczta Studencka

Uniwersytet udostępnił swoim studentom możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie student.uksw.edu.pl. Aby założyć konto należy po zalogowaniu do USOSweb przejść do modułu Poczta Studencka w Modułach dodatkowych. Każdy student może założyć jednen adres. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Migracja

Migracja danych odbywa się o następujących porach:
Poniedziałek - Niedziela : 0:00 - 0:30, 10:00 - 10:30 i 16:00 - 16:30