Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW MODUŁY DODATKOWE
ostatnia migracja danych: ok. 5 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 1 dzień i 8 godz. temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Erasmus+: Spotkanie informacyjne nt. wyjazdów na studia zagraniczne

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów wszystkich wydziałów na specjalne spotkania informacyjne nt. rekrutacji do Programu Erasmus+.

Spotkania odbędą się:

  • we wtorek 6 października 2015 r. o godz. 11.30, s. 223, Łącznik, Kampus Dewajtis
  • we wtorek 6 października 2015 r. o godz. 15.00, s. 108, bud. 21, Kampus Wóycickiego
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów, w tym osoby niepełnosprawne oraz w trudnej sytuacji materialnej!

Erasmus+ 2015/2016: Rekrutacja uzupełniająca na realizację części studiów za granicą

Uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb studenci i doktoranci niektórych wydziałów i instytutów mogą już składać wnioski na realizację części studiów w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016. Szczegółowych informacji nt. terminów rekrutacji oraz procedury rekrutacyjnej należy szukać na stronach wydziałowych oraz/lub instytutowych.

Uwaga! Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej mają szansę na dodatkowe dofinansowanie (oprócz podstawowego grantu)!

Etapy rekrutacji:

  • I etap: rejestracja w systemie USOSweb, gdzie można sprawdzić terminy rejestracji. Uwaga! Wszystkie osoby, które złożą wniosek, przystępują do kolejnych etapów rekrutacji.
  • II etap: egzaminy językowe w Studium Języków Obcych Szczegółowe terminy ogłaszane są na stronie www.sjo.uksw.edu.pl
  • III etap: zależnie od wydziału/instytutu - informacje na stronach wydziałowych/instytutowych
Więcej informacji pod linkiem: www.dmw.uksw.edu.pl

Studencie, sprawdź terminy rekrutacji już dziś!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów, w tym osoby niepełnosprawne oraz w trudnej sytuacji materialnej!

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza wszystkich Studentów i Absolwentów UKSW na bezpłatne kursy dokształcające z obsługi programu MS Excel 2010. Szczegóły na: www.szkolenia.uksw.edu.pl

Terminy składania wniosków o pomoc materialną (studenci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 1 września 2015 r. do 5 października 2015 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów przypada od 1 września 2015 r. do 10 października 2015 r.

Pozostałe informacje dotyczące terminów i zasad przyznawania stypendiów znajdują się w Regulaminie pomocy materialnej dla studentów UKSW

Terminy składania wniosków o pomoc materialną (doktoranci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 5 września 2015 r. do 5 października 2015 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla najlepszych doktorantów przypada od 5 września 2015 r. do 10 października 2015 r.

Rejestracja na zajęcia oferowane przez Studium Wychowania Fizycznego

Rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego (wykłady) dla studentów studiów II stopnia - od 28 września (godz. 17:00) do 4 października 2015 r. Szczegóły: swf.uksw.edu.pl/node/323

Rejestracja uzupełniająca dla wszystkich studentów (II rok studiów I stopnia oraz studiów jednolitych + studenci II stopnia) - od 5 października (godz. 17:00) do 11 października 2015 r.

Szczegóły dodatkowe do III tury - studenci studiów II stopnia będą mieli możliwość zapisania się na zajęcia wychowania fizycznego przygotowane dla studentów II roku studiów I studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich w przypadku wolnych miejsc - pobierz plan zajęć
PLAN

Zapisując się na zajęcia, student deklaruje, że zapoznał się z Zasadami zaliczania

CSiDZ UKSW zaprasza

CSiDZ UKSW zaprasza studentów wszystkich kierunków na Warsztaty Umiejętności Trenerskich - bezpłatne, roczne zajęcia przygotowujące do pracy trenera. Więcej na: www.szkolenia.uksw.edu.pl

Studium Języków Obcych przypomina

Studium Języków Obcych przypomina o zbliżającej się rejestracji na lektoraty oraz obowiązkowym teście poziomującym dla studentów studiów stacjonarnych. Szczegóły: http://www.sjo.uksw.edu.pl/node/4

Komunikat dla osób zamierzających podjąć studia II stopnia na UKSW

Przypominamy, że osoby, które chcą podjąć studia II stopnia na UKSW (zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne), przystępują do rekrutacji poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów UKSW (IRK).

Komunikat dla studentów ostatniego roku studiów

Studencie, przy okazji składania w Biurze Karier podpisu na obiegówce weź ze sobą wygenerowany z USOSweb-a (dostępny w zakładce "Moduły dodatkowe"), wydrukowany i własnoręcznie podpisany formularz zgody/braku zgody na udział w badaniu dot. monitorowania karier zawodowych. Złożenie tego dokumentu w Biurze Karier jest obowiązkowe.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

studenci II - VI roku: od 12 maja do 29 maja 2015 r.
osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2015/2016, bądź przeniosą się z innej Uczelni: od 14 lipca do 31 lipca 2015

WSZYSCY OBOWIĄZKOWO SKŁADAJĄ KOMPLET DOKUMENTÓW O DOCHODACH ZA ROK 2014 (wykaz dokumentów i wniosek do pobrania znajduje się na stronie: www.dpm.uksw.edu.pl)
WNIOSKI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DZIALE POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW ul. Wójcickiego 1/3 w godzinach przyjmowania studentów

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki studentów UKSW zmianie ulegają indywidualne numery rachunków, na które należy wnosić opłaty edukacyjne.

Docelowo dotychczasowe rachunki prowadzone przez mBank zostaną zamknięte.

Po podpisaniu aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia opłaty edukacyjne należy wnosić na nowy indywidualny rachunek w BZ WBK.

Poczta Studencka

Uniwersytet udostępnił swoim studentom możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie student.uksw.edu.pl. Aby założyć konto należy po zalogowaniu do USOSweb przejść do modułu Poczta Studencka w Modułach dodatkowych. Każdy student może założyć jednen adres. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Migracja

Migracja danych odbywa się o następujących porach:
Poniedziałek - Niedziela : 0:00 - 0:30, 10:00 - 10:30 i 16:00 - 16:30