Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW MODUŁY DODATKOWE
ostatnia migracja danych: ok. 3 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 10 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza Studentów

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza Studentów UKSW na bezpłatne szkolenie "Tworzenie prezentacji w Prezi".
Szczegóły na www.szkolenia.uksw.edu.pl

Rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego

Rejestracja na zajęcia wychowania fizycznego rozpocznie się w dniu 5 lutego (17:00) do dnia 15 lutego (22:00).
Prosimy o zapoznanie się z planem zajęć na semestr letni 2015/2016 - link

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza Studentów

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza Studentów UKSW
na bezpłatne szkolenie Tabele i wykresy przestawne w MS Excel 2010.
Szczegóły na: www.szkolenia.uksw.edu.pl

Spotkanie dotyczące możliwości pracy w instytucjach unijnych

Myślisz o międzynarodowej karierze? Chcesz pracować z ludźmi z całego świata, uczyć się nowych języków i podróżować? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi TAK, to instytucje lub agencje Unii Europejskiej mogą być dla Ciebie wymarzonym pracodawcą!

Przyjdź na spotkanie, na którym dowiesz się, jak zostać pracownikiem instytucji unijnych. Szczegóły na:www.szkolenia.uksw.edu.pl

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza wszystkich studentów i absolwentów UKSW na BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM. Pomagamy m.in. w określeniu predyspozycji zawodowych, mocnych stron i obszarów do wzmocnienia, wyznaczaniu celów w rozwoju zawodowym i osobistym, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i efektywnym poszukiwania pracy. Więcej o naszej ofercie na: www.szkolenia.uksw.edu.pl i pod adresem s.gasiorowska@uksw.edu.pl

Erasmus+ 2015/2016: Rekrutacja uzupełniająca na realizację części studiów za granicą

Uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb studenci i doktoranci niektórych wydziałów i instytutów mogą już składać wnioski na realizację części studiów w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016. Szczegółowych informacji nt. terminów rekrutacji oraz procedury rekrutacyjnej należy szukać na stronach wydziałowych oraz/lub instytutowych.

Uwaga! Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej mają szansę na dodatkowe dofinansowanie (oprócz podstawowego grantu)!

Etapy rekrutacji:

  • I etap: rejestracja w systemie USOSweb, gdzie można sprawdzić terminy rejestracji. Uwaga! Wszystkie osoby, które złożą wniosek, przystępują do kolejnych etapów rekrutacji.
  • II etap: egzaminy językowe w Studium Języków Obcych Szczegółowe terminy ogłaszane są na stronie www.sjo.uksw.edu.pl
  • III etap: zależnie od wydziału/instytutu - informacje na stronach wydziałowych/instytutowych
Więcej informacji pod linkiem: www.dmw.uksw.edu.pl

Studencie, sprawdź terminy rekrutacji już dziś!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów, w tym osoby niepełnosprawne oraz w trudnej sytuacji materialnej!

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza wszystkich Studentów i Absolwentów UKSW na bezpłatne kursy dokształcające z obsługi programu MS Excel 2010. Szczegóły na: www.szkolenia.uksw.edu.pl

Terminy składania wniosków o pomoc materialną (studenci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 1 września 2015 r. do 5 października 2015 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów przypada od 1 września 2015 r. do 10 października 2015 r.

Pozostałe informacje dotyczące terminów i zasad przyznawania stypendiów znajdują się w Regulaminie pomocy materialnej dla studentów UKSW

Terminy składania wniosków o pomoc materialną (doktoranci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 5 września 2015 r. do 5 października 2015 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla najlepszych doktorantów przypada od 5 września 2015 r. do 10 października 2015 r.

CSiDZ UKSW zaprasza

CSiDZ UKSW zaprasza studentów wszystkich kierunków na Warsztaty Umiejętności Trenerskich - bezpłatne, roczne zajęcia przygotowujące do pracy trenera. Więcej na: www.szkolenia.uksw.edu.pl

Komunikat dla osób zamierzających podjąć studia II stopnia na UKSW

Przypominamy, że osoby, które chcą podjąć studia II stopnia na UKSW (zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne), przystępują do rekrutacji poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów UKSW (IRK).

Komunikat dla studentów ostatniego roku studiów

Studencie, przy okazji składania w Biurze Karier podpisu na obiegówce weź ze sobą wygenerowany z USOSweb-a (dostępny w zakładce "Moduły dodatkowe"), wydrukowany i własnoręcznie podpisany formularz zgody/braku zgody na udział w badaniu dot. monitorowania karier zawodowych. Złożenie tego dokumentu w Biurze Karier jest obowiązkowe.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

studenci II - VI roku: od 12 maja do 29 maja 2015 r.
osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2015/2016, bądź przeniosą się z innej Uczelni: od 14 lipca do 31 lipca 2015

WSZYSCY OBOWIĄZKOWO SKŁADAJĄ KOMPLET DOKUMENTÓW O DOCHODACH ZA ROK 2014 (wykaz dokumentów i wniosek do pobrania znajduje się na stronie: www.dpm.uksw.edu.pl)
WNIOSKI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DZIALE POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW ul. Wójcickiego 1/3 w godzinach przyjmowania studentów

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki studentów UKSW zmianie ulegają indywidualne numery rachunków, na które należy wnosić opłaty edukacyjne.

Docelowo dotychczasowe rachunki prowadzone przez mBank zostaną zamknięte.

Po podpisaniu aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia opłaty edukacyjne należy wnosić na nowy indywidualny rachunek w BZ WBK.

Poczta Studencka

Uniwersytet udostępnił swoim studentom możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie student.uksw.edu.pl. Aby założyć konto należy po zalogowaniu do USOSweb przejść do modułu Poczta Studencka w Modułach dodatkowych. Każdy student może założyć jednen adres. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Migracja

Migracja danych odbywa się o następujących porach:
Poniedziałek - Niedziela : 0:00 - 0:30, 10:00 - 10:30 i 16:00 - 16:30