Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW DLA WSZYSTKICH
ostatnia migracja danych: 31 minut temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 23 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Ranking 5% najlepszych absolwentów jest dostępny w module Absolwenci

Biuro Karier UKSW zaprasza

Biuro Karier UKSW zaprasza 25 listopada na CAREERDATE. Połącz przyjemne z pożytecznym i wypij kawę z przyszłym pracodawcą! Przygotuj CV i koniecznie ZAREJESTRUJ SIĘ na www.stowarzyszenieabk.pl/careerdate2016
Więcej informacji na: www.facebook.com/events/1264058140334011/

Jesteś zainteresowany wyjazdem za granicę?

Jesteś zainteresowany wyjazdem za granicę? Przyjdź na spotkania organizowane przez Biuro Karier i dowiedź się więcej:

 • 3 listopada - CCUSA – g. 18:00 sala 1523 bud. 15 (kampus Wóycickiego)
 • 9 listopada - Study & Work in Australia – g.14:00 sala 203 bud. 21 (kampus Wóycickiego)
 • 9, 16, 30 listopada, 7,14 grudnia - Work & Travel g. 17:00 sala 1527 bud. 15 (kampus Wóycickiego)
Gorąco zapraszamy

Projekty Studenckie w Centrum Anatomii Wirtualnej UKSW

Ruszyła rejestracja w USOSweb na interdyscyplinarne Projekty studenckie prowadzone przez Centrum Anatomii Wirtualnej i Symulacji Chirurgicznej im. Jana Pawła II UKSW. Projekty będą prowadzone pod opieką prof. dr hab. Wiesława Nowińskiego.

Projekty można realizować w ramach zaliczania przedmiotów ogólnouczelnianych. Rejestracja potrwa do końca października.

Pierwsze spotkanie dla zainteresowanych z Prof. Nowińskim odbędzie się w środę (12.10.2016) w godzinach 11-12 w sali 1220 bud 12 - kampus Wóycickiego

Erasmus+ 2016/2017: Rekrutacja na praktyki zagraniczne z dofinansowaniem

Uprzejmie informujemy, że trwa rekrutacja studentów i doktorantów na praktyki w roku akademickim 2016/2017 (studenci, doktoranci i przyszli absolwenci). W ramach bieżącego naboru kandydatów zakończenie praktyki możliwe będzie najpóźniej 30 kwietnia 2016 r. Dokumenty składać można na wydziałach. Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z zasadami ogólnymi rekrutacji na praktyki pod linkiem: ttp://www.dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=619&Itemid=214 oraz z wydziałową lub instytutową procedurą rekrutacyjną: http://www.dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=620&Itemid=215

Uwaga! Osoby z niepełnosprawnością będą miały szansę na otrzymanie dodatkowego dofinansowania (oprócz podstawowego grantu)!

Etapy rekrutacji:

 • I etap: złożenie wymaganych dokumentów na wydziale. Wszystkie osoby, które złożą wniosek, przystępują do kolejnych etapów rekrutacji. Uwaga! Procedura aplikacyjna została uproszczona!
 • II etap: egzaminy językowe w Studium Języków Obcych, najbliższe egzaminy dla kandydatów na praktyki odbędą się w dniach 17-19 października 2016 r. Szczegółowy terminarz jest ogłoszony na stronie SJO www.sjo.uksw.edu.pl
 • III etap: rozpatrzenie wniosku przez komisję oraz/lub rozmowa kwalifikacyjna (zależnie od wydziału) - informacje na stronach wydziałowych/instytutowych.

Więcej informacji na stronach wydziałowych, także na:

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów, w tym osoby niepełnosprawne!

Erasmus+ 2016/2017: Druga rekrutacja uzupełniająca na realizację części studiów za granicą

Uprzejmie informujemy, że do 13 października 2016 r. (zależnie od wydziału) w systemie USOSweb studenci i doktoranci niektórych wydziałów i instytutów mogą składać wnioski na otrzymanie dofinansowania w celu realizacji części studiów w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2016/2017. Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z zasadami ogólnymi rekrutacji na studia częściowe pod linkiem: http://www.dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=628&Itemid=234 oraz z wydziałową lub instytutową procedurą rekrutacyjną: http://www.dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=667&Itemid=212

Wnioski można składać w systemie USOSweb, aplikując do wybranej uczelni partnerskiej. Listę dostępnych uczelni można znaleźć w zakładce „Wymiana studencka” w profilu studenta w USOSwebie.

Uwaga! Osoby z niepełnosprawnością oraz studenci w trudnej sytuacji materialnej z prawem do stypendium socjalnego będą mieli szansę na dodatkowe dofinansowanie (oprócz podstawowego grantu)!

Etapy rekrutacji:

 • I etap: rejestracja w systemie USOSweb, gdzie można sprawdzić terminy rejestracji. Uwaga! Wszystkie osoby, które złożą wniosek, przystępują do kolejnych etapów rekrutacji.
 • II etap: egzaminy językowe w Studium Języków Obcych w dniach 17-19.10.2016. Szczegółowy terminarz ogłaszany jest na stronie http://sjo.uksw.edu.pl/node/353
 • III etap: najczęściej jest to rozmowa kwalifikacyjna - informacje o terminie na stronach wydziałowych/instytutowych

Więcej informacji na stronach wydziałowych, a także na:

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów, w tym osoby niepełnosprawne oraz w trudnej sytuacji materialnej!

Termin rozpoczęcia zajęć

Studenci mający zajęcia z lektorami: mgr Olga Kwiatkowska, mgr Paulina Wrzos, mgr Andrzej Czaja, dr Joanna Stolarek, dr Elżbieta Lesiak - Bielawska oraz mgr Monika Nowosielska lektorat zaczynają od drugiego tygodnia miesiąca października 2016 roku.
http://www.sjo.uksw.edu.pl/node/453

Informacja dla studentów ostatniego roku I, II stopnia i jednolitych studiów magisterskich

Studencie ostatniego roku I, II stopnia i jednolitych studiów magisterskich, zanim odwiedzisz Biuro Karier (Auditorium Maximum, p. 311) w celu uzyskania podpisu na karcie obiegowej, zaloguj się na swoje konto w USOSweb-ie i wejdź w zakładkę DLA WSZYSTKICH:

 • otwórz folder ABSOLWENCI i pobierz z dostępnych wniosków formularz dot. studiów na kierunku, który właśnie finalizujesz;
 • wygeneruj formularz, podpisz go i zanieś do Biura Karier wraz z kartą obiegową;
 • jeśli wyrazisz zgodę na udział w badaniu, otrzymasz po ok. 6 miesiącach od obrony pracy dyplomowej mailowe zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu kariery zawodowej absolwenta UKSW (internetowa ankieta składa się z kilku bloków pytań, szacowany czas przewidziany na jej wypełnienie wynosi ok. 10 – 15 minut, wypowiedzi badanych są całkowicie poufne i będą prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych, bez możliwości połączenia ich z konkretnym uczestnikiem badania).


W przypadku pytań związanych z badaniem karier zawodowych absolwentów UKSW prosimy o kontakt z Biurem Karier mailowy(g.kafara@uksw.edu.pl, m.sulej@uksw.edu.pl) lub telefoniczny (22 569 68 45; 22 569 96 42; 22 569 97 98).
Wszelkie informacje o badaniu podane zostały także na stronie http://bk.uksw.edu.pl/node/1175.

Pracownicy Biura Karier UKSW

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego zaprasza

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza wszystkich studentów do udziału w Warsztacie Umiejętności Trenerskich. Zajęcia są darmowe i dają możliwość nabycia cennych na rynku pracy kompetencji związanych z pracą z grupą.

Szczegóły na www.szkolenia.uksw.edu.pl

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie informuje

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie informuje, że studenci I roku studiów stacjonarnych w celu rejestracji na zajęcia z języka nowożytnego w pierwszej kolejności zobowiązani są do wypełnienia testu poziomującego. Test poziomujący dostępny będzie w dniach od 1 września 2016 roku do dnia 2 października 2016 roku. Studenci wypierający zajęcia na poziomie A1 nie wypełniają testu poziomującego. Rejestracja na zajęcia dla studentów I roku będzie dostępna w dniach od 16 września 2016 roku do dnia 16 października 2016 roku. Rejestracja na kontynuację lektoratu (II rok i wyżej) dostępna będzie w dniach od 23 września 2016 roku od godziny 11:00. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Studium Języków Obcych UKSW w zakładce: Rejestracja.

Praktykuj w ZUS!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Centrala i oddziały Warszawskie zapraszają studentów na praktyki!
Można zrealizować je w następujących obszarach: finanse, audyt, IT, współpraca międzynarodowa, kadry, obsługa klienta, orzecznictwo lekarskie, świadczenia, poligrafia, komunikacja społeczna, redakcja.
Czas trwania praktyki ustalany jest indywidualnie z opiekunem w placówce.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, uzupełnić wiedzę teoretyczną o niezbędną praktykę i poznać pracę w urzędzie aplikuj do ZUS:
Potrzebne dokumenty:

 • 1. formularz aplikacyjny
 • 2. CV,
 • 3. list motywacyjny,
 • 4. skierowanie,
 • 5. ubezpieczenie NNW
1. wypełnij formularz aplikacyjny wybierając jednostkę i departament ZUS
(wykaz jednostek i przedmiot praktyki)
(formularz rejestracyjny)
2. w celu otrzymania skierowania wypełnij formularz rejestracyjny na praktyki http://bk.uksw.edu.pl/node/68
3. komplet dokumentów wyślij na adres praktyki@zus.pl lub złóż osobiście w wybranej jednostce ZUS

Więcej informacji uzyskasz:

Komunikat dla osób zamierzających podjąć studia II stopnia na UKSW

Przypominamy, że osoby, które chcą podjąć studia II stopnia na UKSW (zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne), przystępują do rekrutacji poprzez system Internetowej Rejestracji Kandydatów UKSW (IRK).

Harmonogram rekrutacji na studia II stopnia stacjonarne: HARMONOGRAM_REKRUTACJI_2016_UKSW-studia_stacjonarne_II_stopnia.pdf

Harmonogram rekrutacji na studia II niestacjonarne: HARMONOGRAM_REKRUTACJI_2016_UKSW-studia_niestacjonarne.pdf

Katalog kierunków studiów II stopnia stacjonarnych: Aktywne rejestracje

Katalog kierunków studiów II stopnia niestacjonarnych: Aktywne rejestracje

Lista kierunków studiów II stopnia stacjonarnych wraz z informacją o zasadach rekrutacji: Lista kierunków studiów II stopnia stacjonarnych

KARTA ABSOLWENTA UKSW (DARMOWA) – ATRAKCYJNE ZNIŻKI NA PRODUKTY ORAZ USŁUGI

Jesteś studentem ostatniego roku studiów lub Absolwentem UKSW? Dołącz do Nas i korzystaj z przywilejów, które daje "Karta Absolwenta UKSW".

Partnerami programu "Karta Absolwenta UKSW" są m.in.: Teatr Capitol, Kino Atlantic, Pizza Dominium, Herbaciarnia i kawiarnia "Same Fusy" oraz restauracja "Na prowincji", Restauracja "Gniazdo Smaku", Szkoła językowa "Together".

Więcej informacji o Partnerach programu znajdziesz na stronie:
http://www.absolwenci.uksw.edu.pl/partnerzy_karty
natomiast odpowiedzi na często zadawane pytania związane z programem znajdziesz pod linkiem:
http://bk.uksw.edu.pl/node/211

Jeśli chcesz zamówić kartę:

 • wydrukuj i wypełnij deklarację załączoną poniżej,
 • podpisz wypełnioną deklarację i dostarcz ją do Biura Karier UKSW (osobiście lub prześlij pocztą tradycyjną) na poniższy adres,
 • do deklaracji dołącz dokument poświadczający Twój status (Absolwenta lub Studenta) - może być wydruk z systemu USOS,
 • skany nie są respektowane.

Adres dostarczenia deklaracji:
ul. Wóycickiego 1/3 bud. 4, pok. 418
01-938 Warszawa
tel. 22 569 97 10
e-mail: aip@uksw.edu.pl

Karta Absolwenta UKSW regulamin.pdf
Karta Absolwenta UKSW deklaracja.doc

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM

Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW zaprasza wszystkich studentów i absolwentów UKSW na BEZPŁATNE KONSULTACJE Z DORADCĄ ZAWODOWYM I PSYCHOLOGIEM. Pomagamy m.in. w określeniu predyspozycji zawodowych, mocnych stron i obszarów do wzmocnienia, wyznaczaniu celów w rozwoju zawodowym i osobistym, przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych i efektywnym poszukiwania pracy. Więcej o naszej ofercie na: www.szkolenia.uksw.edu.pl i pod adresem s.gasiorowska@uksw.edu.pl

Komunikat dla studentów ostatniego roku studiów

Studencie, przy okazji składania w Biurze Karier podpisu na obiegówce weź ze sobą wygenerowany z USOSweb-a (dostępny w zakładce "Moduły dodatkowe"), wydrukowany i własnoręcznie podpisany formularz zgody/braku zgody na udział w badaniu dot. monitorowania karier zawodowych. Złożenie tego dokumentu w Biurze Karier jest obowiązkowe.

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki studentów UKSW zmianie ulegają indywidualne numery rachunków, na które należy wnosić opłaty edukacyjne.

Docelowo dotychczasowe rachunki prowadzone przez mBank zostaną zamknięte.

Po podpisaniu aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia opłaty edukacyjne należy wnosić na nowy indywidualny rachunek w BZ WBK.

Poczta Studencka

Uniwersytet udostępnił swoim studentom możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie student.uksw.edu.pl. Aby założyć konto należy po zalogowaniu do USOSweb przejść do modułu Poczta Studencka w Modułach dodatkowych. Każdy student może założyć jednen adres. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Migracja

Migracja danych odbywa się o następujących porach:
Poniedziałek - Niedziela : 0:00 - 0:30, 10:00 - 10:30 i 16:00 - 16:30