Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
AKTUALNOŚCI KATALOG MÓJ USOSWEB DLA STUDENTÓW DLA PRACOWNIKÓW MODUŁY DODATKOWE
ostatnia migracja danych: ok. 5 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 4 dni temu
Witaj w systemie USOSweb Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą banku prowadzącego rachunki studentów UKSW zmianie ulegają indywidualne numery rachunków, na które należy wnosić opłaty edukacyjne.

Docelowo dotychczasowe rachunki prowadzone przez mBank zostaną zamknięte.

Po podpisaniu aneksu do umowy o warunkach odpłatności za studia opłaty edukacyjne należy wnosić na nowy indywidualny rachunek w BZ WBK.

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW O AKADEMIK NA ROK AKADEMICKI 2015/2016

studenci II - VI roku: od 12 maja do 29 maja 2015 r.
osoby, które zostaną przyjęte na I rok studiów w roku akademickim 2015/2016, bądź przeniosą się z innej Uczelni: od 14 lipca do 31 lipca 2015

WSZYSCY OBOWIĄZKOWO SKŁADAJĄ KOMPLET DOKUMENTÓW O DOCHODACH ZA ROK 2014 (wykaz dokumentów i wniosek do pobrania znajduje się na stronie: www.dpm.uksw.edu.pl)
WNIOSKI NALEŻY ZŁOŻYĆ W DZIALE POMOCY MATERIALNEJ DLA STUDENTÓW ul. Wójcickiego 1/3 w godzinach przyjmowania studentów

Erasmus+ Spotkania informacyjne nt. wyjazdów na studia i praktyki zagraniczne

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów wszystkich wydziałów na specjalne spotkania informacyjne nt. rekrutacji do Programu Erasmus+.
Spotkania odbędą się:

  • w środę 20 maja 2015 r. o godz. 15.00, s. 327, bud. 21, Kampus Wóycickiego
  • we wtorek 26 maja 2015 r. o godz. 11.30, s. 316, bud. 21, KampusWóycickiego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów!

Majowy rozwój - BK UKSW zaprasza na spotkania!

Biuro Karier UKSW zaprasza serdecznie na majowe spotkania z Pracodawcami:

- 14 maja, czwartek - Wolontariat zagraniczny na wyciągnięcie ręki (godz. 18.00 sala 1439) - spotkanie dotyczące udziału w programie Global Citizen poprowadzi reprezentant AIESEC, międzynarodowej organizacji studenckiej, który opowie o programie zagranicznych wyjazdów. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia na adres biurokarier@uksw.edu.pl z dopiskiem w temacie "global citizen".

- 18 maja, poniedziałek - Prezentacja z elementami autoprezentacji (godz. 15.30 sala 1540) - spotkanie dotyczące tajników trudnej sztuki prezentacji poprowadzi Kierownik ds. Szkoleń i Rozwoju firmy Provident Polska SA w ramach programu "Kultura dzielenia się wiedzą". Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia na adres praktyki@uksw.edu.pl z dopiskiem w temacie "prezentacja". Liczba miejsce ograniczona!

Zapraszamy! Zespół BK

Erasmus+ rekrutacja na wyjazdy pracowników

Uprzejmie informujemy, że ruszyła rekrutacja na wyjazdy pracowników w ramach programu Erasmus+: wyjazdy nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych (STA) oraz wyjazdy pracowników administracyjnych w celach szkoleniowych (STT) w roku akademickim 2015/2016. Dokumenty aplikacyjne należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej w dniach 4 maja – 1 czerwca 2015 r. Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania znajdą Państwo na stronie internetowej DWM:

Nauczyciele akademiccy: link
Pracownicy administracyjni: link

Erasmus+ 2015/2016: Rekrutacja uzupełniająca na realizację części studiów za granicą

Uprzejmie informujemy, że w systemie USOSweb studenci i doktoranci niektórych wydziałów i instytutów mogą już składać wnioski na realizację części studiów w ramach Programu Erasmus+ w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016. Szczegółowych informacji nt. terminów rekrutacji oraz procedury rekrutacyjnej należy szukać na stronach wydziałowych oraz/lub instytutowych.

Etapy rekrutacji:

  • I etap: rejestracja w systemie USOSweb Uwaga! Wszystkie osoby, które złożą wniosek, przystępują do kolejnych etapów rekrutacji.
  • II etap: egzaminy językowe w Studium Języków Obcych Szczegółowe terminy ogłaszane są na stronie SJO
  • III etap: zależnie od wydziału/instytutu - informacje na stronach wydziałowych/instytutowych
Więcej informacji pod linkiem: www.dmw.uksw.edu.pl

Studencie, sprawdź terminy rekrutacji już dziś!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów!

Praktyki zagraniczne Erasmus + wakacje 2014/15

Uprzejmie informujemy, że została uruchomiona kolejna rekrutacja uzupełniająca na praktyki w ramach programu Erasmus + w roku akademickim 2014/2015.
Dział Współpracy Międzynarodowej (Łącznik - pokój 051, kampus Dewajtis) przyjmuje dokumenty aplikacyjne studentów do 15 maja 2015 r.

Przed zgłoszeniem należy zapoznać się z zasadami rekrutacji na http://dwm.uksw.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=522&Itemid=215

CSiDZ zaprasza w maju wszystkich

CSiDZ zaprasza w maju wszystkich Studentów i Absolwentów UKSW na bezpłatne warsztaty fotograficzne. Szczegółowe informacje na stronie: www.szkolenia.uksw.edu.pl

CSiDZ UKSW zaprasza w maju 2015 r.

CSiDZ UKSW zaprasza w maju 2015 r. studentów i absolwentów poszukujących pracy oraz chcących zaplanować swoją karierę na kurs SPADOCHRON - licencjonowany program, wykorzystywany od ponad 40 lat w Europie i USA. Szczegóły na: www.szkolenia.uksw.edu.pl

CSiDZ UKSW oraz Wojewódzki Urząd Pracy zapraszają

CSiDZ UKSW oraz Wojewódzki Urząd Pracy zapraszają na spotkanie z doradcami EURES dotyczące pracy za granicą. Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia 2015 r. o godz. 14.00 w sali 1439. Więcej informacji oraz zasady dotyczące zapisów na: www.szkolenia.uksw.edu.pl.

Komunikat dla studentów ostatniego roku studiów

Studencie, przy okazji składania w Biurze Karier podpisu na obiegówce weź ze sobą wygenerowany z USOSweb-a (dostępny w zakładce "Moduły dodatkowe"), wydrukowany i własnoręcznie podpisany formularz zgody/braku zgody na udział w badaniu dot. monitorowania karier zawodowych. Złożenie tego dokumentu w Biurze Karier jest obowiązkowe.

Poczta Studencka

Uniwersytet udostępnił swoim studentom możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie student.uksw.edu.pl. Aby założyć konto należy po zalogowaniu do USOSweb przejść do modułu Poczta Studencka w Modułach dodatkowych. Każdy student może założyć jednen adres. Zachęcamy do korzystania z usługi.

Migracja

Migracja danych odbywa się o następujących porach:
Poniedziałek - Niedziela : 0:00 - 0:30, 10:00 - 10:30 i 16:00 - 16:30