| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, WYK gr.1 Savoir-vivre i etyka dziennikarska - Bartłomiej Machnik | | | | egzamin certyfikacyjny dla cudzoziemców | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:45, CW gr.4 Kultura języka - Małgorzata Ciunović | | 9:45, CW gr.1 Praktyczna nauka języka łacińskiego - Dominika Budzanowska-Weglenda | | 9:45, CW gr.1 Cyberprzestrzeń - szanse i zagrożenia - Bartłomiej Machnik | | 9:45, WYK gr.1 Historia kultury od średniowiecza do oświecenia - Józef Naumowicz | | 9:45, WYK gr.1 Wstęp do filologii - Magdalena Saganiak | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:30, WAR gr.1 Techniki aktorskie - Roman Holc | | 11:30, CW gr.1 Gramatyka historyczna języka polskiego (morfologia) - Anna Dąbrowska-Kamińska | | 11:30, WYK gr.1 Liturgika fundamentalna - Waldemar Bartocha | | 11:30, KON gr.1 Poetyka reportażu - Dorota Dąbrowska | | 11:30, CW gr.1 Analiza tekstów literackich; Quattrocento i Cinquecento - Joanna Pietrzak-Thebault | | | 11:30, WYK gr.1 Wstęp do językoznawstwa historycznego - Małgorzata Majewska | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
13:15, CW gr.2 Kultura języka - Małgorzata Ciunović | | 13:15, KON gr.1 Poprawność językowa w praktyce - Anna Dąbrowska-Kamińska | | 13:15, SEMLI gr.1 Teatr w mediach - media w teatrze - Katarzyna Flader-Rzeszowska | | 13:15, CW gr.1 Język rekalmy i zaawansowany creative writing - Laura Polkowska | | 13:15, CW gr.2 Analiza tekstów literackich; Quattrocento i Cinquecento - Joanna Pietrzak-Thebault | | | 13:15, CW gr.1 Gramatyka opisowa języka polskiego-cz.I - Mateusz Kowalski | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, WYK gr.1 Historia literatury łacińskiej - okres republiki - Beata Gaj | | | 15:00, WYK gr.1 Obraz medialny instytucji życia społecznego - Witold Kawecki | | 15:00, KON gr.1 Historia teatru włoskiego - Paweł Stangret | | 15:00, CW gr.3 Analiza tekstów literackich; Quattrocento i Cinquecento - Joanna Pietrzak-Thebault | | | 15:00, WYK gr.1 Historia Polski - Bartosz Machalica | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:45, SEMLI gr.1 Seminarium licencjackie - Beata Gaj | | | | 16:45, KON gr.1 Wstęp do opery włoskiej - Leonardo Masi | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|