| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00, CW gr.1 Prawo informatyczne - informatyka w administracji - Konrad Radomiński | | 8:00, CW gr.1 Komputerowa analiza danych jakościowych-poziom zaawansowany - Bartosz Olszewski | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 9:45, WYK gr.1 Android and Mobile Application Programming - zajęcia specjalnościowe - Frederic Guinand | | 9:45, WAR gr.1 Technologie informacyjne i prawnicze systemy wyszukiwawcze - Mateusz Badowski | | 9:45, CW gr.2 Prawo informatyczne - informatyka w administracji - Konrad Radomiński | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:30, KON gr.1 Metody optymalizacji decyzji menedżerskich - Second Bwanakare | | 11:30, WYK gr.1 Android and Mobile Application Programming - zajęcia specjalnościowe - Frederic Guinand | | 11:30, WAR gr.2 Technologie informacyjne i prawnicze systemy wyszukiwawcze - Mateusz Badowski | | 11:30, CW gr.3 Prawo informatyczne - informatyka w administracji - Konrad Radomiński | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | 13:00, LEK gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Lektorat języka obcego: Język angielski B2 - egzamin - Piotr Wojciechowski | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Measuring Efficiency of Decision Making Units - Second Bwanakare | | 13:15, LAB gr.1 Biologia molekularna roślin - Justyna Nowakowska | | 13:15, WAR gr.3 Technologie informacyjne i prawnicze systemy wyszukiwawcze - Mateusz Badowski | | | 13:15, CW gr.2 Komputerowa analiza danych jakościowych-poziom zaawansowany - Bartosz Olszewski | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | dr K. Pawlik | | | 15:00, WAR gr.1 Poznanie prawa drogą elektroniczną oraz elektroniczne platformy usług administracji publicznej - Mateusz Badowski | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 16:45, CW gr.1 Statystyka dla pedagogów - Nataliia Pohorila | | 16:45, WAR gr.3 Poznanie prawa drogą elektroniczną oraz elektroniczne platformy usług administracji publicznej - Mateusz Badowski | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|