Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy kreowania wizerunku pilota/przewodnika. Obsługa ruchu turystycznego. Podstwy prawodawstwa polskiego i międzynarodowego w zakresie turystyki WH-FW-SP-I-3-KreWiz
Konwersatorium 2 (KON2) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie na ocenę
Literatura:

Przedmiot ma charakter praktyczny. Lektury będą dostosowane do indywidualnych zadań studenta i będą podawane w trakcie zajęć.

Metody i kryteria oceniania:

Na ocenę dostateczną Absolwent kursu dość dobrze zna podstawową terminologię nauk humanistycznych z zakresu studiowanej specjalizacji turystyka kulturowa [F1_W17], potrafi dokonać satysfakcjonującej średniozaawansowanej analizy wybranego tworu cywilizacji obszaru kulturowego wybranej specjalności, interpretacji fenomenów kulturowych, literackich i językowych, lokując je przy tym w szerszym kontekście historyczno-kulturowym [F1_U08], jest świadomy przynależności do europejskiego kręgu kulturowego i współodpowiedzialności za zachowanie dziedzictwa kulturowego Europy i poszczególnych jej regionów, w szczególności dziedzictwa obszaru kulturowego Włoch [F1_K05].

Na ocenę dobrą Absolwent kursu dobrze zna podstawową terminologię nauk humanistycznych z zakresu studiowanej specjalizacji turystyka kulturowa [F1_W17], potrafi dokonać dobrej średniozaawansowanej analizy wybranego tworu cywilizacji obszaru kulturowego wybranej specjalności, interpretacji fenomenów kulturowych, literackich i językowych, lokując je przy tym w szerszym kontekście historyczno-kulturowym [F1_U08], jest wysoce świadomy przynależności do europejskiego kręgu kulturowego i współodpowiedzialności za zachowanie dziedzictwa kulturowego Europy i poszczególnych jej regionów, w szczególności dziedzictwa obszaru kulturowego Włoch [F1_K05].

Na ocenę bardzo dobrą Absolwent kursu bardzo dobrze zna podstawową terminologię nauk humanistycznych z zakresu studiowanej specjalizacji turystyka kulturowa [F1_W17], potrafi dokonać znakomitej średniozaawansowanej analizy wybranego tworu cywilizacji obszaru kulturowego wybranej specjalności, interpretacji fenomenów kulturowych, literackich i językowych, lokując je przy tym w szerszym kontekście historyczno-kulturowym [F1_U08], jest w pełni świadomy przynależności do europejskiego kręgu kulturowego i współodpowiedzialności za zachowanie dziedzictwa kulturowego Europy i poszczególnych jej regionów, w szczególności dziedzictwa obszaru kulturowego Włoch [F1_K05].

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, sala e-learning
Anna Urbaniak-Kacprzak 20/20 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
e-learning
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.