Zasady zaliczenie zajęć (na ocenę końcową składa się):
1. Obecność na zajęciach
2. Przygotowanie prezentacji w PowerPoint oraz wykonanie zadań w edytorze tekstu.
3. Aktywność na zajęciach
Obecność:
• Obecność na zajęciach jest obowiązkowa. W trakcie semestru uznawana jest jedna nieobecność. Każda następna nieobecność wymaga usprawiedliwienia oraz zaliczenia materiału na dyżurze.
Zadania :
• W trakcie zajęć studenci przygotowują prezentację w programie PowerPoint oraz wykonują zadania w edytorze tekstu. Wykonanie powyższych zadań podlega ocenie przez prowadzącego zajęcia.
Aktywność na zajęciach:
• Zadawanie pytań do prelegentów, udział w dyskusji.
Warunki dla osiągnięcia określonej oceny:
na ocenę 2 (ndst.):
EK 1: student nie posiada na poziomie operacyjnym wiedzy o warsztacie naukowym archiwisty, w tym na temat: najważniejszych czasopism naukowych, a także nie zna repertoriów bibliograficznych, inwentarzy archiwalnych i bibliotecznych oraz informatycznych zbiorów danych.
EK 2: Student nie posiada wiedzy na temat archiwalnych baz danych
EK 3: Student nie posiada elementarnej wiedzy z zakresu metodologii archiwistyki
EK 4: Student nie potrafi wyszukiwać, analizować, oceniać, selekcjonować i użytkować oraz uogólniać informacje z wykorzystaniem różnych źródeł i sposobów z zakresu archiwistyki
na ocenę 3 (dst.):
EK 1: student ma w stopniu podstawowym na poziomie operacyjnym wiedzę o warsztacie naukowym archiwisty, w tym na temat: najważniejszych czasopism naukowych, a także zna w stopniu podstawowym repertoria bibliograficzne, inwentarze archiwalne i biblioteczne oraz informatyczne zbiory danych.
EK 2: Student ma w stopniu podstawowym wiedzę na temat archiwalnych baz danych
EK 3: Student ma w stopniu podstawowym wiedzę z zakresu metodologii archiwistyki
EK 4: Student w stopniu podstawowym potrafi wyszukiwać, analizować, oceniać, selekcjonować i użytkować oraz uogólniać informacje z wykorzystaniem różnych źródeł i sposobów z zakresu archiwistyki
na ocenę 4 (bd.):
EK 1: student ma w stopniu dobrym na poziomie operacyjnym wiedzę o warsztacie naukowym archiwisty, w tym na temat: najważniejszych czasopism naukowych, a także zna w stopniu dobrym repertoria bibliograficzne, inwentarze archiwalne i biblioteczne oraz informatyczne zbiory danych.
EK 2: Student ma w stopniu dobrym wiedzę na temat archiwalnych baz danych
EK 3: Student ma w stopniu dobrym wiedzę z zakresu metodologii archiwistyki
EK 4: Student w stopniu dobrym potrafi wyszukiwać, analizować, oceniać, selekcjonować i użytkować oraz uogólniać informacje z wykorzystaniem różnych źródeł i sposobów z zakresu archiwistyki
na ocenę 5 (bdb.):
EK 1: student ma w stopniu bardzo dobrym na poziomie operacyjnym wiedzę o warsztacie naukowym archiwisty, w tym na temat: najważniejszych czasopism naukowych, a także zna w stopniu bardzo dobrym repertoria bibliograficzne, inwentarze archiwalne i biblioteczne oraz informatyczne zbiory danych.
EK 2: Student ma w stopniu bardzo dobrym wiedzę na temat archiwalnych baz danych
EK 3: Student ma w stopniu bardzo dobrym wiedzę z zakresu metodologii archiwistyki
EK 4: Student w stopniu bardzo dobrym potrafi wyszukiwać, analizować, oceniać, selekcjonować i użytkować oraz uogólniać informacje z wykorzystaniem różnych źródeł i sposobów z zakresu archiwistyki
|