SPM1_W01 - absolwent zna i rozumie w zaawansowanym stopniu sposoby interpretacji prawa międzynarodowego w zakresie funkcjonowania organizacji międzynarodowych.
SPM1_W02 - absolwent zna i rozumie ogólne oraz szczegółowe zagadnienia z zakresu prawa międzynarodowego odnoszące się do państw i organizacji międzynarodowych w zakresie członkostwa oraz funkcjonowania organizacji międzynarodowych.
SPM1_W03 - absolwent zna i rozumie prawne uwarunkowania działalności zawodowej dyplomaty, konsula, pracownika służby zagranicznej, organizacji międzynarodowych, korporacji międzynarodowych albo prawne uwarunkowania przedsiębiorcy w zakresie funkcjonowania i współpracy w obrębie organizacji międzynarodowych.
SPM1_W07 - absolwent zna i rozumie gólne i szczegółowe (wybrane) zagadnienia z zakresu odpowiednio prawa Unii Europejskiej oraz poszczególnych gałęzi prawa międzynarodowego, zwłaszcza w zakresie funkcjonowania organizacji międzynarodowych oraz obowiązków państwa w tym zakresie.
SPM1_U01 - absolwent potrafi interpretować prawnie relacje pomiędzy podmiotami stosunków
międzynarodowych, wypowiadać się językiem prawnym na temat tych relacji oraz prawniczo uzasadniać swoje stanowisko w zakresie funkcjonowania organizacji międzynarodowych oraz obowiązków państw, wynikających z członkostwa.
SPM1_U02 - absolwent potrafi wykorzystywać posiadaną wiedzę prawną z zakresu prawa międzynarodowego; formułować i rozwiązywać problemy prawne
oraz wykonywać w oparciu o wiedzą prawną zadania typowe dla działalności zawodowej dyplomaty, konsula, pracownika służby zagranicznej, organizacji międzynarodowej.
SPM1_U05 - absolwent potrafi samodzielnie planować i realizować własne uczenie się zagadnień prawnych związanych ze stosunkami międzynarodowymi przez całe życie, zwłaszcza przy uwzględnieniu ciągłych zmian w przepisach i praktyce.
SPM1_K01 - absolwent jest gotowy do kultywowania i upowszechniania wzorów właściwego postępowania w prawniczym środowisku pracy i poza nim ;
SPM1_K02 - absolwent jest gotowy do krytycznej oceny posiadanej wiedzy prawniczej z zakresu prawa międzynarodowego, w tym poszczególnych jego gałęzi; uznawania znaczenia wiedzy w rozwiązywaniu prawniczych problemów z zakresu stosunków międzynarodowych oraz zasięgania opinii ekspertów. Absolwent jest bowiem świadom ciągle zachodzących zmian i potrzeby ciągłego uczenia się.
|