| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | 8:00, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (1527 bud.WOY/15), Małgorzata Wszelaka-Rylik | | | 8:00, gr.9 Matematyka - Wykład (107 bud.WOY/23), Lidia Waśko | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.1 Zoologia ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Maciej Fuszara, Piotr Matyjasiak | | 9:45, gr.3 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (1527 bud.WOY/15), Dominik Kurzydłowski | 9:45, gr.2 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Chemia ogólna i nieorganiczna - Ćwiczenia (1527 bud.WOY/15), Dominik Kurzydłowski | | 9:45, gr.1 Botanika ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Marek Kloss | | 9:45, gr.1 Matematyka - Ćwiczenia (1527 bud.WOY/15), Lidia Waśko | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.2 Zoologia ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Maciej Fuszara, Piotr Matyjasiak | | 11:30, gr.9 Botanika ogólna - Wykład (107 bud.WOY/23), Marek Kloss | | 11:30, gr.2 Botanika ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Piotr Ceryngier | | 11:30, gr.2 Matematyka - Ćwiczenia (1527 bud.WOY/15), Lidia Waśko | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.3 Zoologia ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Maciej Fuszara, Piotr Matyjasiak | | 13:15, gr.9 Zoologia ogólna - Wykład (107 bud.WOY/23), Krzysztof Turlejski | | 13:15, gr.3 Botanika ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Piotr Ceryngier | 13:15, gr.1 Fizyka - Ćwiczenia (1526 bud.WOY/15), Wojciech Gawlikowicz | | 13:15, gr.3 Matematyka - Ćwiczenia (1527 bud.WOY/15), Lidia Waśko | | 13:15, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Technologia informacyjna - Ćwiczenia (1221 bud.WOY/12), Artur Baranowski | 13:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Technologia informacyjna - Ćwiczenia (1221 bud.WOY/12), Artur Baranowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.4 Zoologia ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Maciej Fuszara, Piotr Matyjasiak | | 15:00, gr.9 Chemia ogólna i nieorganiczna - Wykład (107 bud.WOY/23), Marian Sułek | | 15:00, gr.4 Botanika ogólna - Ćwiczenia (308 bud.WOY/24), Piotr Ceryngier | 15:00, gr.2 Fizyka - Ćwiczenia (1526 bud.WOY/15), Wojciech Gawlikowicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 16:45, gr.1 Propedeutyka biologii - Ćwiczenia (107 bud.WOY/23), Maciej Fuszara | | 16:45, gr.9 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Fizyka - Wykład (108 bud.WOY/23), Wojciech Gawlikowicz | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|