Plan zajęć przedmiotu Dyżury pracowników WPK [WK-Dyżur] Semestr zimowy 2019/20
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marek Stępień
8:00
Konsultacje, grupa 19
każdy poniedziałek, 8:00 - 8:45
Sala 321, budynek nr DEW/BL
Tomasz Gałkowski
8:00
Konsultacje, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 227, budynek nr DEW/BL
Marek Saj
9:45
Konsultacje, grupa 17
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 060, budynek nr DEW/BS
Jan Krajczyński
10:45
Konsultacje, grupa 10
każdy poniedziałek, 10:45 - 12:15
Sala 059, budynek nr DEW/BS
Rafał Kamiński
11:30
Konsultacje, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 058, budynek nr DEW/BS
Mariusz Grabowski
11:30
Konsultacje, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 060, budynek nr DEW/BS
Marek Stępień
13:15
Konsultacje, grupa 19
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:00
Sala 060, budynek nr DEW/BS
Bożena Szewczul
16:45
Konsultacje, grupa 21
każdy poniedziałek, 16:45 - 17:30
Sala 059, budynek nr DEW/BS
Michał Poniatowski
16:45
Konsultacje, grupa 14
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 321, budynek nr DEW/BL
Wtorek
Józef Wroceński
9:45
Konsultacje, grupa 22
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 321, budynek nr DEW/BL
Arkadiusz Domaszk
9:45
Konsultacje, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 227, budynek nr DEW/BL
Ginter Dzierżon
10:00
Konsultacje, grupa 5
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 322, budynek nr DEW/BL
Bożena Szewczul
11:30
Konsultacje, grupa 21
każdy wtorek, 11:30 - 12:15
Sala 059, budynek nr DEW/BS
Tomasz Białobrzeski
11:30
Konsultacje, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 058, budynek nr DEW/BS
Dariusz Borek
11:30
Konsultacje, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 056, budynek nr DEW/BS
Marek Stokłosa
13:00
Konsultacje, grupa 20
każdy wtorek, 13:00 - 15:00
Sala 057, budynek nr DEW/BS
Helena Pietrzak
13:15
Konsultacje, grupa 13
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 328, budynek nr DEW/BL
Arkadiusz Mróz
13:15
Konsultacje, grupa 12
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 060, budynek nr DEW/BS
Zbigniew Janczewski
13:30
Konsultacje, grupa 8
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 324, budynek nr DEW/BL
Środa
Tomasz Białobrzeski
8:00
Konsultacje, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 058, budynek nr DEW/BS
Piotr Ryguła
9:45
Konsultacje, grupa 15
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 059, budynek nr DEW/BS
Tomasz Białobrzeski
9:45
Konsultacje, grupa 2
każda środa, 9:45 - 10:30
Sala 058, budynek nr DEW/BS
Marek Stokłosa
11:00
Konsultacje, grupa 20
każda środa, 11:00 - 13:00
Sala 057, budynek nr DEW/BS
Marek Stokłosa
13:15
Konsultacje, grupa 20
każda środa, 13:15 - 14:00
Sala 057, budynek nr DEW/BS
Andrzej Sacher
15:00
Konsultacje, grupa 16
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 059, budynek nr DEW/BS
Czwartek
Henryk Stawniak
13:15
Konsultacje, grupa 18
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 059, budynek nr DEW/BS
Jan Dohnalik
15:00
Konsultacje, grupa 3
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 324, budynek nr DEW/BL
Katarzyna Majchrzak
17:45
Konsultacje, grupa 11
każdy czwartek, 17:45 - 19:15
Sala 227, budynek nr DEW/BL
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- DEW/BL — Kampus Dewajtis Łącznik
- DEW/BS — Kampus Dewajtis Stary Gmach