Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Chirurgia i pielęgniarstwo chirurgiczne [WMCM-PG-CHiP-2] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 10 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Michał Rumiński, Aleksandra Wiącek
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 9 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 8 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 7 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 6 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 5 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Joanna Kowalczyk
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 4 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 3 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Emilia Wawszczak
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 2 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SzM
Elżbieta Antos
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 1 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW

Wtorek

Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 10 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Michał Rumiński, Aleksandra Wiącek
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 9 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 8 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 7 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 6 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 5 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Joanna Kowalczyk
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 4 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 3 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Emilia Wawszczak
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 2 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SzM
Elżbieta Antos
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 1 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW

Środa

Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 10 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Michał Rumiński, Aleksandra Wiącek
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 9 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 8 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 7 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 6 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 5 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Joanna Kowalczyk
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 4 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 3 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Emilia Wawszczak
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 2 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SzM
Elżbieta Antos
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 1 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Martyna Kopiec
16:00 Seminarium, grupa 2 każda środa, 16:00 - 17:30 Sala 321, budynek nr WOY/21
Martyna Kopiec
17:45 Seminarium, grupa 3 każda środa, 17:45 - 19:15 Sala 321, budynek nr WOY/21
Martyna Kopiec
19:30 Seminarium, grupa 1 każda środa, 19:30 - 21:00 Sala 321, budynek nr WOY/21

Czwartek

Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 10 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Michał Rumiński, Aleksandra Wiącek
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 9 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 8 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 7 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 6 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 5 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Joanna Kowalczyk
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 4 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 3 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Emilia Wawszczak
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 2 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SzM
Elżbieta Antos
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 1 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW

Piątek

Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 10 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Michał Rumiński, Aleksandra Wiącek
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 9 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 8 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 7 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Martyna Kopiec, Dominika Łój-Baryła
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 6 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 5 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Joanna Kowalczyk
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 4 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW
Marta Świderska
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 3 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/CZD
Emilia Wawszczak
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 2 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SzM
Elżbieta Antos
codziennie od poniedziałku do piątku7:00 Zajęcia praktyczne, grupa 1 (codziennie od poniedziałku do piątku), 7:00 - 14:30 Sala 1, budynek nr OBC/SZPW

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

ul. Dewajtis 5,
01-815 Warszawa
tel: +48 22 561 88 00 https://uksw.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0-1 (2024-04-02)