Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 15 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 636 dni temu

Informacje z Biura Karier

Biuro Karier serdecznie zaprasza do:

  • skorzystania z bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym, który pomaga w zidentyfikowaniu swoich talentów, w określeniu mocnych stron lub predyspozycji zawodowych czy też wskazówek dotyczących kierowania ścieżką zawodową, a także wspiera w napisaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych lub w przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej.

    Zgłoszenia poprzez stronę www.bk.uksw.edu.pl - zakładka rozwój zawodowy

  • rejestracji w serwisie biurokarier.edu.pl czyli internetowej platformy ułatwiającej kontakt z pracodawcą. Serwis zawiera oferty pracy, praktyk i staży z całego kraju niekiedy niedostępne na innych platformach oraz możliwość stworzenia własnego profilu zawodowego.

    Zgłoszenia poprzez stronę www.bk.uksw.edu.pl - zakładka ABK-serwis

  • udziału w Badaniu Karier Zawodowych Absolwentów UKSW. Te anonimowe badania pozwalają absolwentom dzielić się z uniwersytetem swoimi doświadczeniami i opinią o tym czy wiedza, umiejętności i kompetencje zdobyte podczas studiów są przydatne w kontekście potrzeb rynku pracy.

    Oświadczenie woli o treści „Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą komunikacji elektronicznej zaproszenia do udziału w badaniu losów zawodowych absolwentów UKSW” należy przesłać na adres badaniekarier@uksw.edu.pl

ul. Dewajtis 5,
01-815 Warszawa
tel: +48 22 561 88 00 https://uksw.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-4 (2023-10-17)